Lookbook - Katalog - Kampania

Potrzebujesz zdjęć, które sprzedadzą Twoją kolekcje? Skontaktuj się z nami. Wspieramy projektantów przy realizacji sesji zdjęciowych na wszystkich jej etapach.

 

Koncepcja

Uwielbiamy pracować na gotowym briefie sporządzanym przez klienta. Jeżeli jednak lubisz skupić się na projektowaniu a art direction zostawić innym - przygotujemy dla Ciebie koncepcje sesji zdjęciowej pasującej do Twojej kolekcji.

Casting

Na życzenie przedstawimy Ci propozycje modelek reprezentowanych przez najlepsze, polskie agencje. Współpracujemy m.in. z GAGA Models, D'vison, ModelPlus, NEVA, A S Management, Rebel Models.

Organizacja ekipy

Współpracujemy z świetnymi fryzjerami, wizażystami, stylistami których umiejętności potwierdza portfolio wypełnione edytorialami dla uznanych magazynów i współpraca z dużymi modowymi markami. 

Scouting lokacji / Wynajem studia

Znajdziemy idealne miejsce na Twoją sesje zdjęciową lub wynajmiemy studio dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Dni zdjęciowe

Każda sesja zdjęciowa jest efektywna tylko wtedy gdy jest dobrze zaplanowana. Zapewnimy sprawny przebieg sesji, dobrą atmosferę i świetne efekty.

Retusz

Wszystkie zdjęcia w naszym portfolio zostały wyretuszowane przez nas. Zdjęcia wykonane przez nas retuszujemy w szczególnie korzystnych cenach.

 
 
Bosari Lookbook SS17-364_mydayportraits.com_for_web.jpg

Katalog

Katalog do proste zdjęcia na jednolitym tle, w identycznym świetle prezentujący Twoją kolekcje na potrzeby katalogów, tzw. małego druku czy sklepów e-commerce. Modelka / model prezentuje Twoją kolekcje w bardzo zbliżonych pozach. Najczęściej pokazujemy przód, bok i tył ubrań + detal. 

 
Bosari Kampania SS17-2078_mydayportraits.com_for_web.jpg

Lookbook

Sesje lookbook'owe prezentują podobnie jak katalogowe skupiają się na prezentacji ubrań dodatkowo umiejszczając je w kontekśćie spójnym z wizerunkiem marki. Za pomocą scenografii, lokacji, makijażu, fryzury, castingu i innych narzędzi realizujemy serie zdjęć nadających pożądaną tożsamość Twojej kolekcji. Często lookbook zastępuje lub uzupełnia sesje katalogową.

 
Mateusz Maga D800 981 1_mydayportraits.com_for_web.jpg

Kampania

Zdjęcia przeznaczone do realizacji kampanii reklamowych w prasie, przestrzeni publicznej czy mediach elektronicznych. Powinny cechować się wysoką wartością artystyczną. Kampanie angażują najlepsze ekipy kreatywne. Realizowane są często we współpracy z rozpoznawalnymi modelkami lub celebrytami.